Marek Rzeźniczak

Członek Zarządu SWGK Audyt Polska Sp. z o.o.

Profesjonalista w dziedzinie audytu i doradztwa biznesowego. Koncentruje się na usprawnianiu procesów audytu i sprawozdawczości finansowej, odgrywa kluczową rolę w różnorodnych projektach.

Marek wyróżnia się także umiejętnościami interpersonalnymi w zakresie budowania silnych relacji z Klientami. Jego talent do upraszczania zawiłości procedur, zapewnia mu reputację zaufanego i kompetentnego doradcy, który wykracza poza liczby.

Z SWGK związany jest od ponad 10 lat, obecnie sprawuje rolę Członka Zarządu SWGK Audyt Polska Sp. z o.o. Posiada certyfikat księgowy o numerze 61236/2013 nadany przez Ministra Finansów. Obecnie ubiega się o tytuł biegłego rewidenta, będąc w trakcie ostatniego roku aplikacji.

Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na kierunku Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, specjalizacja Podatki oraz Audyt Wewnętrzny i Kontrola.

Kontakt e-mail: marek.rzezniczak@swgk.pl

 

Porozmawiajmy
o Twoim biznesie

Napisz nam jak wspólnie możemy zamienić wyzwania w możliwości, a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.