Agnieszka Fabiś-Panasiuk

Członek Zarządu SWGK, Biegły Rewident

Specjalizuje się w realizacji projektów o interdyscyplinarnym charakterze, łączących zagadnienia związane z księgowością, raportowaniem, obszarami rewizji finansowej, a także podatkami międzynarodowymi. Koordynuje pracę zespołów projektowych z obszaru rachunkowości, finansów i podatków.
Nadzoruje prace związane ze sporządzaniem statutowych sprawozdań finansowych, w tym skonsolidowanych, jak i raportowaniem zarządczym. Koordynuje realizację prac w oparciu o polskie standardy jak i międzynarodowe (MSR/MSSR/US GAAP, HB II).

Związana z SWGK od 2010 r., obecnie sprawuje funkcję Członka Zarządu SWGK Podatki Sp. z o.o. W Grupie SWGK odpowiedzialna za rozwój German Desk’u. Agnieszka doradza w języku polskim, angielskim i niemieckim. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta o numerze 13604. Posiada liczne certyfikaty, w tym certyfikaty językowe LCCI English for Business oraz Goethe Institut.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Zarządzania, specjalność Inwestycje Kapitałowe i strategie finansowe przedsiębiorstwa.

Kontakt e-mail: agnieszka.fabis-panasiuk@swgk.pl

 

Porozmawiajmy
o Twoim biznesie

Napisz nam jak wspólnie możemy zamienić wyzwania w możliwości, a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.