Kariera

Siłą Grupy SWGK są umiejętności, kwalifikacje, fachowe doświadczenie i zaangażowanie naszych ekspertów w świadczenie najwyższej jakości usług dla Klientów. Aktualnie zatrudniamy ponad 100 pracowników i współpracowników z dziedziny finansów, w tym biegłych rewidentów, doradców podatkowych, radców prawnych, księgowych oraz doradców z dziedzin rachunkowości, zarządzania, analiz finansowych czy też informatyki.

W związku z dynamicznym rozwojem, stale poszukujemy nowych, ambitnych osób, które swoją karierę zawodową wiążą z profesjonalnym doradztwem. Do naszego zespołu zapraszamy zarówno studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów, jak i doświadczonych profesjonalistów, którzy swoją karierę chcieliby kontynuować w naszej firmie.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas, zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Umożliwiamy odbycie płatnych praktyk studentom III, IV oraz V roku wyższych uczelni ekonomicznych, znającym bardzo dobrze minimum jeden język obcy. Zachęcamy do składania podań osoby dyspozycyjne i otwarte na nowe wyzwania.

Pisemne zgłoszenia zawierające list motywacyjny oraz życiorys wraz z aktualnym zdjęciem prosimy kierować na adres: rekrutacja@swgk.pl.

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)”.