O SWGK

AUDYT. PODATKI. KSIĘGOWOŚĆ. CONSULTING. IT. CENY TRANSFEROWE

Integrujemy kompetencje

SWGK to biznesowy partner przedsiębiorców świadomie i z wizją podchodzących do wyzwań współczesnej gospodarki. Od dziesięciu lat, spółki skupione teraz pod wspólną marką SWGK, doradzają biznesowo, opierając się zawsze na  rzetelnych podstawach - wiedzy i doświadczeniu. Proces unifikacji Grupy pozwolił połączyć umiejętności, kwalifikacje fachowe doświadczenie i zaangażowanie ponad 100 ekspertów z dziedziny finansów, w tym biegłych rewidentów, doradców podatkowych, radców prawnych, księgowych oraz doradców z dziedzin rachunkowości, zarządzania, analiz finansowych czy też informatyki.

Kontaktując się teraz z SWGK, uzyskują Państwo dostęp do  najlepszych usługi oferowanych dotychczas w szczególności przez:

 • HLB Sarnowski & Wiśniewski Sp. z o.o.
 • KDA Kancelaria Doradców I Audytorów Sp z o.o.
 • KDA Audyt Sp. z o.o.
 • Sarnowski & Wiśniewski Consulting Sp. z o.o.
 • IT 4 Finance Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
 • Business Relations Institute Sp. z o.o.

Spółki,  które  wchodzą w skład SWGK obsługują setki firm z całej Polski. Tylko w 2013 roku zrealizowaliśmy ponad 600 projektów doradczych i ponad 200 audytorskich, przygotowaliśmy ponad 1000 dokumentacji podatkowych cen transferowych do transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi, przeprowadziliśmy wyceny przedsiębiorstw o łącznych aktywach 4 000 000 000 zł.

Dążymy do tego, by nasi dotychczasowi i przyszli klienci skorzystali z efektu powstania kompleksowej firmy doradczej o globalnym charakterze i by już na starcie współpracy, wszystkie dziedziny ich działalności gospodarczej znalazły się pod baczną opieką interdyscyplinarnego zespołu naszych specjalistów.

 

Plan Połączenia spółek z dnia 26.02.2021 roku

Plan Połączenia SWGK Holding Sp. z o.o. oraz Działalność Gospodarcza JG Sp. z o.o.

Plan Połączenia Spółek SWG Audyt Sp. z o.o. SW1-SW9 S.K.A. z siedzibą w Poznaniu przez zawiązanie nowej Spółki

Plan Połączenia spółek SWGK Audyt Sp. z o.o. oraz SWGK Marketing Sp. z o.o.

Plan Połączenia spółek SWGK Marketing Sp. z o.o. oraz SWGK Audyt Sp. z o.o.

Sprawozdanie z przejrzystości działania za rok 2016/2017

Sprawozdanie z przejrzystości działania za rok 2013/2014

Sprawozdanie z przejrzystości działania za rok 2014/2015

Sprawozdanie z przejrzystości działania za rok 2015/2016

Jako naszą misję identyfikujemy wspieranie Klientów w ich najodważniejszych planach, nowych projektach i innowacyjnych zmianach. Chcemy oferować naszym Klientom profesjonalne doradztwo poparte wiedzą i doświadczeniem szerokiego zespołu ekspertów.

Filozofią Grupy SWGK jest wzmocnienie potencjału każdej firmy. Kluczem do realizacji naszej filozofii są: analiza, wiedza ekspertów i doradztwo.

Punktem wyjścia w relacjach z Klientem jest analiza potrzeb, rozmowa i wsłuchanie się w  jego oczekiwania. Kolejnym krokiem jest wykorzystanie siły interdyscyplinarnego zespołu SWGK, doświadczenia i wiedzy naszych pracowników. Trzecim etapem współpracy jest doradztwo, będące kompilacją wiedzy ekspertów z dziedziny rachunkowości, doradców podatkowych i analityków finansowych. 

Łączymy oczekiwania i potrzeby Klientów z umiejętnością biznesowego wykorzystania nowoczesnych technologii. Oferujemy usługi, które są efektem kompleksowej analizy działalności klienta, a nie tylko fragmentu jego działań.

Grupa SWGK powstała w maju 2014 roku, skupiając w jedną strukturę biznesową działające od wielu lat i uznane przez klientów  podmioty, m.in.

 • HLB Sarnowski & Wiśniewski Sp. z o.o. 
 • KDA Kancelaria Doradców I Audytorów Sp  z o.o. 
 • KDA Audyt Sp. z o.o.
 • Sarnowski & Wiśniewski Consulting Sp. z o.o.
 • IT 4 Finance Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
 • Business Relations Institute Sp. z o.o.

SWGK  to marka zbudowana na mocnych podstawach -  ponad 15-letnim doświadczeniu zespołu ekspertów i doradców zdobytym w ramach poprzedniej struktury organizacyjnej w dotychczasowych spółkach. Jeśli mieli Państwo okazję współpracować z którąkolwiek z firm Grupy - znamy Państwa przedsiębiorstwo, a Państwo znają nas. Mamy nadzieję, że nasza nowa organizacja ułatwi współpracę. Nie mamy też wątpliwości, że taka kooperacja będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i finansowych korzyści.