Sarnowski & Wiśniewski wprowadza e-learningowe rozwiązania

lut 08 2009

Nowe narzędzie, którego celem jest usprawnienie codziennej pracy księgowych wprowadziła Spółka Audytorska Sarnowski & Wiśniewski Sp. z o. o.. Multimedialne szkolenie „Excel w księgowości” trafiło na rynek w lutym br. Zadaniem produktu jest wskazanie sposobów zautomatyzowania obliczeń i czynności prowadzonych w trakcie codziennej księgowości.

Celem naszych działań jest wsparcie procesu zarządzania w jednostkach gospodarczych poprzez indywidualizację proponowanych rozwiązań. W okresie ochłodzenia gospodarczego produkty wspierające funkcjonowanie przedsiębiorstw muszą być optymalnie dobrane do charakteru działalności, warunków rynkowych w jakich funkcjonują firmy, ale również do możliwości finansowych przedsiębiorstw. Zamierzamy sukcesywnie wprowadzać innowacyjne rozwiązania interaktywne, które nie tylko usprawnią codzienną pracę, ale także ułatwią proces zarządzania przedsiębiorstwem na różnych szczeblach – powiedział Paweł Wiśniewski, wiceprezes zarządu Spółki Audytorskiej Sarnowski & Wiśniewski.

Szkolenie multimedialne „Excel w księgowości” skierowane jest do osób zarówno zaawansowanych w obsłudze narzędzi wykorzystywanych w księgowości jak również dla początkujących. Dostosowanie produktu do umiejętności użytkowników uzyskano dzięki podzieleniu szkolenia na moduły. Interaktywny charakter szkolenia zapewnia możliwość korzystania z narzędzia w dowolnym miejscu i czasie, z dostosowaniem tempa przyswajania wiedzy przez użytkownika. Możliwość powracania do wybranych zagadnień czy pomijania tematów znanych w znacznym stopniu wpływa na efektywność pracy z wykorzystaniem tego typu narzędzi.

„Excel w księgowości” jest kolejnym z narzędzi przygotowanych przez specjalistów ze spółki audytorskiej Sarnowski & Wiśniewski, którego celem jest usprawnienie funkcjonowania procesów w przedsiębiorstwie. W 2007 roku firma wprowadziła pierwsze na polskim rynku oprogramowanie, które zarówno wspomaga proces sporządzania dokumentacji do transakcji z podmiotami powiązanymi, jak i ułatwia zarządzanie nimi. Z oprogramowania Transfer Pricing Manager korzystają zarówno krajowe grupy kapitałowe (w tym spółki notowane na GPW), jak i podmioty z udziałem kapitału zagranicznego należące do międzynarodowych grup kapitałowych.