HLB Sarnowski & Wiśniewski – współpraca z zagranicą, ekspansja w Polsce

cze 29 2009

Udział w międzynarodowych panelach dyskusyjnych oraz konferencjach branżowych to pierwsze efekty rozpoczętej na początku roku współpracy spółki HLB Sarnowski & Wiśniewski z międzynarodową siecią HLB International. Czerpanie z globalnego know-how stanowi jeden z zapowiadanych elementów rozwoju spółki w 2009 roku. Już teraz rozpoczął się także proces organizowania nowego biura w Szczecinie.

Pod pojęciem „rozwój” kryje się naszym zdaniem nieustanne wychodzenie naprzeciw wymaganiom klientów. Z jednej strony stawiamy więc na wiedzę i doświadczenie, z drugiej na dostępność i bycie blisko klienta. Prowadzone przez nas działania mają na celu stałą dbałość o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług – powiedział Paweł Wiśniewski wiceprezes zarządu spółki HLB Sarnowski & Wisniewski.

Po otwarciu i uruchomieniu biura w Warszawie przyszedł czas na województwo zachodniopomorskie i filię w Szczecinie. Zakończony został już etap analizy rynku i potrzeb klientów, obecnie trwają czynności związane z formalnym uruchomieniem biura. Szczeciński oddział będzie obsługiwał region Pomorza Zachodniego.

Oficjalne otwarcie biura przewidziane jest na pierwszą połowę roku 2010.