HLB Sarnowski & Wiśniewski w międzynarodowym panelu dyskusyjnym

cze 02 2009

Spółka HLB Sarnowski & Wiśniewski dołącza do międzynarodowego panelu dyskusyjnego dedykowanego cenom transferowym. Panel dyskusyjny prowadzony jest w ramach sieci HLB International. Polscy uczestnicy w najbliższej debacie, która odbędzie się 2 czerwca br. zaprezentują oprogramowanie Transfer Pricing Manager – jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi na rynku.

Obecnie  Transfer Pricing Manager jest jedynym produktem w Polsce i jednym z najbardziej innowacyjnych w Europie, który wspomaga proces sporządzania dokumentacji podatkowych dla transakcji z podmiotami powiązanymi oraz ułatwia zarządzanie nimi. TPM sprawnie zarządza dowolną liczbą dokumentacji podatkowych, sporządzonych dla wszystkich stron transakcji oraz dotyczących wszystkich okresów, w których dokumentowane transakcje były realizowane. Program umożliwia zebranie, importowanie oraz analizowanie w jednej bazie danych informacji oraz dokumentów w formie elektronicznej. Program zapewnia kompletność oraz spójność sporządzanych, w ramach grupy podmiotów powiązanych, dokumentacji podatkowych. Transfer Pricing Manager dzięki swym funkcjonalnościom jest bardzo użytecznym fundamentem dla tworzenia zaawansowanej polityki cen transferowych grup kapitałowych.

W trakcie najbliższego panelu dyskusyjnego obok prelekcji na temat rozwiązań informatycznych w obszarze cen transferowych wygłoszonej przez Wojciecha Komera – Partnera Zarządzającego w HLB Sarnowski & Wiśniewski, uczestnicy wysłuchają również prezentacji Eddiego Yeung i Stevena Kwan dotyczącej najnowszych rozwiązań w cenach transferowych w Chinach. W debacie udział weźmie ponad 25 przedstawicieli z 16 krajów świata, w tym z Kanady, Stanów Zjednoczonych, Chin, Australii, Francji i Niemiec.