HLB Sarnowski & Wiśniewski na Międzynarodowym Kongresie Motoryzacyjnym Fleet & Business Day

sty 11 2010

W grudniu 2009 roku w Warszawie odbyła się  8 edycja Salonu Pojazdów Flotowych oraz Międzynarodowego Kongresu Motoryzacyjnego Fleet & Business Day.

Fleet & Business Day to miejsce spotkania dostawców i odbiorców z branży flotowej.  Całą imprezę podzielono na dwie części: wystawową oraz konferencyjną. Podczas targów swe usługi przedstawiały nie tylko firmy z branży motoryzacyjnej, ale także leasingowej i ubezpieczeniowej. 
Firma HLB Sarnowski & Wiśniewski była partnerem podatkowym tego wydarzenia. 
W ramach targów odbyła się debata, na którą jako eksperta w dziedzinie podatków zaproszono Waldemara Olichwer – radcę prawnego i partnera zarządzającego HLB Sarnowski & Wiśniewski. W gronie najistotniejszych w tej branży osób dyskutowano o rozwiązaniach podatkowych i perspektywach rynku motoryzacyjnego na 2010 rok. Ponadto w specjalnej prelekcji dla uczestników targów Waldemar Olichwer omówił zagadnienia podatkowe związane z branżą motoryzacyjną. 

Waldemar Olichwer wystąpił także jako ekspert podatkowy w 1 odcinku programu „Auto Firmowe”, który poświęcony został tematyce podatkowej.  Program „Auto firmowe” to pierwszy w Polsce cykliczny magazyn o charakterze poradnikowym, skierowany do branży flotowej, współtworzony przez Fleet Management Institute oraz magazyn „Flota”. Premiera programu miała miejsce 12 grudnia 2009 roku o godz. 18.40 na antenie TV Biznes Polsat.